Kunstnikule

Oled registreerunud? Are you registered? Logi sisse

KUNSTIRUUM on kunstivaldkonnas esimene KUNSTI MÜÜGIGALERII, kus on viiesajal ruutmeetril esitletud üle viiekümne tegevkunstniku originaalteosed.

Kunstiruum.ee on online pood ja virtuaalne kunstigalerii, kus teoseid on võimalik nii müüa kui ka lihtsalt näidata kunstihuvilistele üle kogu maailma.

Saada enda lühitutvustus ja kontaktandmed, et liituda meie KUNSTIRUUMI kunstnikega. Avaldusele kindlasti lisa mõned oma teoste näidiseid. Peale avalduse saatmist võtame sinuga ühendust ning saad edasised juhised, kuidas tööd meile edastada. Kui oled juba registreerunud, siis liigu sisenemiseks siia

----

KUNSTIRUUM is the first art sales gallery in Estonia, where original works of more than fifty active artists are presented on five hundred square meters.

Kunstiruum.ee is an online store and virtual art gallery where works can be sold or simply exhibited to art lovers worldwide.

To become one of our KUNSTIRUUM artists, submit a brief introduction and your contact information, along with samples of your work. After receiving your application, we will contact you with further instructions on how to deliver your work to us.