Eesti kunsti outlet sügis 2019

Head kunstnikud ja kunstitudengid! 

Katusega linnaruumis T1 Mall of Tallinn 2.korrusel asub KUNSTIRUUM, kunsti müügi salong. KUNSTIRUUM on esimene KUNSTI MÜÜGIGALERII, kus 500 ruutmeetril galerii pinnal on esitletud pea 40 proffessionaalse tegevkunstniku üle 300 unikaalse kunstiteose. 

Oleme taas korraldamas, 7 - 10 november 2019 kella 12-20 , KUJUTAVA KUNSTI suurmüüki “EESTI KUNSTI OUTLET” .

Kampaania on sisult suure mahuga kunsti müük kunstnikult kunstihuvilisele (analoog võetud Kaubamajade kampaaniatest Osturalli, Hullud päevad). Kampaania käigus peab säilima kunstnikule, kunstile kui ka KUNSTIRUUM´ile omane väärikus ja kunstiprofessionaalsus.

Neljapäevasele sündmusele on oodatud kunstnike kui ka tudengite poolt müüki erineva tehnika ja suurusega kunstiteoseid. Sellest lähtuvalt, ootame müüki väga heade hindadega töid. Omalt poolt kasutame selgelt madalamat marginaali, 25-30%. Soovitavalt näiteks õlimaalide hind kliendile 300-1000 eur. Erinevatel tehnikatel ja formaatidel on erinevad hinnad. Teoste müük toimub läbi KUNSTIRUUMI kassasüsteemi ja müügi aluseks on outletile registreerimise VORM/AKT. Kunstnikule OSALEMINE TASUTA!

EESTI KUNSTI OUTLETILE registreerimine ja müüki tulevate teoste nimekiri täida ära siin ►✨ Eesti Kunsti Outlet  SÜGIS 2019, all toodud juhendi järgi:

  1. Sisesta küsitud informatsioon tärniga tähistatud lahtritesse;
  2. Lae üles müüki toodavate tööde pildid ette antud formaadis, et neid oleks võimalik kunstiruum.ee alates 1.novembrist eelnevaks tutvumiseks üles panna. 
  3. Salvesta ja kinnita vorm/akt peale täitmist (vormi on võimalik muuta seni kuni on KUNSTIRUUMI poolt kinnitatud).

Osalemise soovi ja teoste registreerimise viimane tähtaeg on 30.oktoober. 2019

Kevadine suurmüük, EESTI KUNSTI OUTLET, oli igati edukas. Kolme päeva jooksul külastas meid 1500 inimest ja müüsime kokku 44 kunstiteost.

7.-10.novembrini toimub  T1 Mall of Tallinn keskuses palju erinevaid sündmusi:

KESKUSE 1 SÜNNIPÄEV; TERVISE KAMPAANIA korraldaja Buduaar; avatakse UUE KONTSEPTSIOONIGA RÕIVAPOOD DEBENHAMS 2100 M2; avatakse meeste kvaliteet rõivabränd ROY ROBSON.

Infot saad IRJALT telefonil +372 58665157 või EDWARDILT info@kunstiruum.ee.